Loading...

Printer Operator

Location:

Szenna, Somogy, HU

Job ID:  24241
Estimated Travel:  0%
Contract Type:  Permanent
Talent Area:  Manufacturing

A Trivium Packaging a fémcsomagolás globális vezetője, világszerte több mint 60 telephellyel rendelkezik, közel 8000 embert foglalkoztat, éves bevétele körülbelül 2,7 milliárd dollár. A Trivium sokféle végpiaci vevőt szolgál ki, például élelmiszerek, tenger gyümölcsei,  háziállat eledel, táplálkozás, szépségápolás és személyes gondoskodás, háztartás-ápolás és prémium italok területén.

Feladatok:

  • a rábízott nyomdagépegységek üzemeltetése
  • a feladatai ellátásához átadott szerszámok, eszközök szakszerű alkalmazása, karbantartása
  •  közreműködés a műszaki és termelési problémák elhárításában
  • gyártási dokumentációk vezetése, kezelése

Elvárások:

  • legalább általános iskolai végzettség
  • műszaki gondolkodásmód
  • több műszakos (12 órás) munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • műszaki területen szerzett szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés, alapbéren felüli juttatási csomag (SZÉP kártya, év végi plusz bér), prémiumrendszer
  • munkába járás költségének térítése
  • lakhatás támogatás
  • multinacionális munkakörnyezet kínálta folyamatos fejlődési lehetőség, tréningek
  • családi- és sportprogramok (Családi Nap, Évzáró Rendezvény, Mikulásváró, Global Challenge)
  • Kaposvár közvetlen szomszédságában egy kimagasló technológiát működtető professzionális csapathoz való tartozás

A Trivium-nál az emberek mozgatják a sikereinket azáltal, hogy szakértelmükkel és tehetségükkel segítenek kitűnni, elkötelezettségükön keresztül elérni a kiválóságot, miközben minden tevékenységükben a folyamatos fejlesztésre törekszenek. Együtt a célunk, hogy az első számú választás legyünk azon ügyfeleink számára, akik fenntartható fémcsomagolási megoldásokat keresnek.