Operator Obrabiarek Skrawających

Location:

Gostyń, Wielkopolskie, PL

Job ID:  13647
Estimated Travel:  0%
Talent Area:  Manufacturing

Jesteśmy globalnym liderem wśród dostawców opakowań szklanych i metalowych dla głównych światowych marek branży spożywczej, napojowej i towarów konsumpcyjnych. Grupa Ardagh działa na całym świecie i posiada ponad 100 zakładów produkujących opakowania szklane i metalowe w ponad 20 krajach.

Mocno wierzymy w to, że powodzenie naszej działalności jest uzależnione od powodzenia naszych pracowników. Dokładamy starań, aby tworzyć środowisko pracy, w którym nasi pracownicy czują się doceniani, mogą wykorzystać swój cały potencjał, a ich osiągnięcia są zauważane. Budujemy ekscytującą przyszłość dla Grupy Ardagh, przyszłość opartą na naszych podstawowych wartościach: zaufaniu, pracy zespołowej i doskonałości. Obecnie poszukujemy pracowników na wiele stanowisk w naszej organizacji.

(Umowa na zastępstwo)

Miejsce pracy: Gostyń

Zadania Operatora Obrabiarek skrawających:

  • produkcja części formujących do automatów szklarskich zgodnie z dokumentacją techniczną.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum zawodowego, preferowane – operator obrabiarek skrawających, tokarz, frezer,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • zdolności komunikacyjnych,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • samodzielności oraz odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • motywacji i umiejętności szybkiego zdobywania wiedzy.

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • możliwości rozwoju poprzez udział w skrojonych na miarę szkoleniach oraz programach rozwojowych,
  • wymianę doświadczeń z zakładami Ardagh na świecie,
  • udział w ciekawych projektach,
  • możliwości awansu pionowego i poziomego w ramach grupy Ardagh,
  • najwyższą troskę o bezpieczeństwo pracy oraz zdrowie naszej załogi,
  • wachlarz świadczeń socjalnych.

Nasza wizja i wartości

Ludzie tworzący Grupę Ardagh mają udział w czymś znacznie większym niż tylko silna marka i doskonała reputacja. Mamy jedną wspólną wizję: zdobycie pozycji preferowanego partnera wiodących marek świata. Tę wizję zrealizujemy, pracując nad innowacjami zorientowanymi na klienta, zapewniając naszym pracownikom inspirujące środowisko pracy oraz tworząc trwałą wartość naszej firmy poprzez jej wzrost i rozwój.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o Ardagh Group, odwiedź naszą stronę www.ardaghgroup.com lub śledź nasz profil na Facebooku.